rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Dynamo Dresden - Manchester City
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Mecze Towarzyskie
17-07-2012 19:00
2
1.30
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
10.88
X
5.61
2
1.30
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
17%
X
11%
2
72%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Dynamo Dresden
Typy na Remis
Typy na Manchester City
Handicap Dynamo Dresden(+1.5)
Handicap Manchester City(-1.5)
  • Kurs: 2.01
  • Brak typów
  • Kurs: 1.87
  • Brak typów
Dynamo Dresden - Manchester City (under 2.5)
Dynamo Dresden - Manchester City (over 2.5)
  • Kurs: 2.40
  • Brak typów
  • Kurs: 1.53
  • Brak typów
Dynamo Dresden - Manchester City (under 3)
Dynamo Dresden - Manchester City (over 3)
  • Kurs: 1.96
  • Brak typów
  • Kurs: 1.92
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
17-07-2012 19:00
Typ:
under 3
Kurs:
1.96
Bukmacher:
96 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś wieczorem w Dreżnie dojdzie do wielkiego wydarzenia jakim będzie spotkanie drużyny Dynamo Dresnen z wielkimi gwiazdami z Manchesteru City. Wiadomo więc, że nikt nie daje najmniejszych szans na wygraną czy remis ekipy miejscowych i chyba nawet fanatyczni drezneńscy kibice nie wierzą, iż ich drużyna jest w stanie pokonać mistrza Anglii. Choc trzeba pamiętać, iż jest to sparing i rózne cuda są tu możliwe. Dużo zalezy od składu i nastawienia w jakim wyjdzie ekipa gości. Gospodarze grają w drugiej Bundeslidze. W poprzednim sezonie, jako beniaminek, zajęli 9 lokatę. Obecnie utrzymują już passę sześciu kolejnych spotkań bez porażki (4 zwycięstwa i 2 remisy). W okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozegrali tylko dwa spotkania, w lipcu, wygrywajac z ekipami z niższych lig, a mianowicie pokonując 4:0 Meuselwitz i 2:1 Zwickau. Trudno więc powiedzieć coś ciekawego o ekipie z Drezna, choć można śmiało sądzić, iż nie jest to tylko chłopiec do bicia, zwłaszcza, że dziś będą chcieli się pokazać przed własną publicznością i zrobić miłą niespodziankę osiągając korzystny wynik w meczu z wielkimi piłkarzami światowego formatu. Manchesteru City nikomu nie trzeba przedstawiać. W poprzednim sezonie, po dramatycznym meczu przeciw QPR zapewnili sobie mistrzostwo Anglii, mimo że do 91 minuty przegrywali 1:2, zdołali w doliczonym czasie strzelić dwa gole i wyrwać tytuł z rąk swego odwiecznego rywala, United! Przygotowania do nowego sezonu zaczęli od wyjazdu na Bliski Wschód, gdzie niespodziewanie przegrali 0:1 z zespołem Al-Hilal. Zastanawiam się więc czy dziś przeciwko Dynamu trener Mancini wystawi pierwszy skład czy zagra zmiennikami. Myślę, że da szansę wszystkim swoim zawodnikom, którzy zagrają o zwycięstwo. Stawiam na pewną wygraną The Citizens i zahowanie przez nich czystego konta, wybierając typ mniej niż 3 gole.

Autor analizy:crannberry
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl