rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Dania - Bułgaria
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
MS Kwalifikacje Europa
26-03-2013 20:15
1
1.65
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.65
X
3.50
2
5.00
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
67%
X
16%
2
17%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Dania
Typy na Remis
Typy na Bułgaria
Dania - Bułgaria (under 0.5)
Dania - Bułgaria (over 0.5)
  • Kurs: 7.50
  • Brak typów
  • Kurs: 1.05
  • Brak typów
Dania - Bułgaria (under 1.5)
Dania - Bułgaria (over 1.5)
  • Kurs: 2.90
  • Brak typów
  • Kurs: 1.35
  • Brak typów
Dania - Bułgaria (under 2.5)
Dania - Bułgaria (over 2.5)
  • Kurs: 1.60
  • Brak typów
  • Kurs: 2.10
  • Brak typów
Dania - Bułgaria (under 3.5)
Dania - Bułgaria (over 3.5)
  • Kurs: 1.21
  • Brak typów
  • Kurs: 3.80
  • Brak typów
Dania - Bułgaria (under 4.5)
Dania - Bułgaria (over 4.5)
  • Kurs: 1.05
  • Brak typów
  • Kurs: 7.00
  • Brak typów
Dania - Bułgaria (under 5.5)
Dania - Bułgaria (over 5.5)
  • Kurs: 1.01
  • Brak typów
  • Kurs: 12.00
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
26-03-2013 20:15
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jednym z meczy eliminacyjnych we wtorek jest spotkanie Dania – Bułgaria.Jest to bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy , którzy zajmują 3 miejsce w tabeli i do Bułgarii tracą 4 punkty. Zwycięstwo gospodarzy przybliży do drugiego miejsca i będą dalej w grze,jeżeli stracą punkty to o mistrzostwach mogą zapomnieć.Obydwie drużyny wygrały piątkowe spotkania Bułgarzy rozgromili Maltę 6-0,a Duńczycy pokonali Czechy 3-0.Gospodarze mają na koncie jedno zwycięstwo 2 remisy i jedną porażkę,więc jest to ostatni gwizdek ,aby zacząć punktować.Sytuacja w tabeli Duńczyków nie jest dobra, ale pozytyw jest taki ,że najtrudniejsze mecze wyjazdowe mają za sobą.W pierwszym meczu w Bułgarii padł remis gdzie przez większość spotkania Bułgaria grała w 10.Goście zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Bułgarzy zanotowali 2 zwycięstwa i 3 remisy ,ale grali 4 mecze u siebie i jak na mecze na swoim podwórku to przeciętnie.Mecz zapowiada się ciężki, bo jednak Bułgaria stawi opór ,ale znając charakter skandynawski to wydaje się ,że to gospodarze zdobędą 3 punkty.

Autor analizy:loki123
26-03-2013 20:15
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rywalizacja o udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w Brazylii wchodzi w decydującą fazę.W grupie B dojdzie do starcia,które może zadecydować o zajęciu drugiego miejsca,a w konsekwencji udziale w barażu.W Kopenhadze Dania zmierzy się z Bułgarią. Pierwsze miejsce w tej grupie wydaje się,że jest zarezerwowane dla Włochów.Natomiast o 2 pozycję rozegra się zacięta rywalizacja pomiędzy Danią,Bułgarią i Czechami.Dla mnie osobiście to właśnie Duńczycy są faworytami do 2 miejsca w grupie. Drużyna Mortena Olsena w 4 meczach zgromadziła 5 punktów,co lokuje ich na 3 miejscu,tuz za plecami Bułgarów oraz Włochów.Należy jednak przypomnieć,że Bułgarzy rozegrali jedno spotkanie więcej.Po za tym Duńczycy grali już we Włoszech,gdzie przegrali 1:3.Grali już także w Bułgarii,gdzie zdobyli jeden punkt.Jednak w ostatni piątek zespół duński udowodnił swoją wysoką dyspozycję i pewnie ograł Czechów na wyjeździe aż 3:0.Teraz Duńczycy mają szansę znaleźć się w bardzo komfortowej sytuacji,jeżeli wygrają jutrzejsze spotkanie.W końcu zostanie im jeszcze dwumecz z Armenią,Maltą oraz rewanżowe starcie z Włochami w Danii. Bułgarzy także przystąpią z wysokim morale do jutrzejszego starcia.W piątek Bułgarzy rozstrzelali Maltę,wygrywając aż 6:0.Skutecznością popisał się m.in. występujący w Ekstraklasie Aleksandar Tonew,zdobywca 3 bramek.Bułgarzy jak wspomniałem rozegrali jedno spotkanie więcej od Duńczyków.Co ważne jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali.Remisowali w Bułgarii z Danią,Włochami,a także wywalczyli punkt w Czechach.Wygrali także spotkania z Maltą i Armenią,czyli najsłabszymi zespołami w grupie. Według mnie zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze.Duńczycy mają zdecydowanie większe doświadczenie,występowali w ostatnich latach regularnie na wielkich turniejach co z pewnością będzie atutem.Kadrowo,pomimo absencji Nicklasa Bendtnera,także Duńczycy mają przewagę.Spodziewam się,że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i będą pierwszymi pogromcami Bułgarów w eliminacjach.

Autor analizy:krystian95
26-03-2013 20:15
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.60
Bukmacher:
30 EURO
0
0
oceń analizę

Bułgarzy mają przebudowany i ambitny zespół i spisują się w tych eliminacjach bardzo przyzwicie. Są na 2 miejscu w grupie z przewagą 4 punktów nad Danią, jednak Duńczykom pozostały łatwiejsze mecze i ogólnie korzystniejszy kalendarz; Bułgarzy będą właśnie z nimi walczyli o to 2 miejsce i dzisiaj bardzo by ich satysfakcjonował remis i zachowanie stats quo w klasyfikacji (przed chwilą Czesi pokonali Armenię, więc i ono pozostają w grze) Podejrzewam że Bułgarzy będą więc próbowali popsuć ten mecz tak jak to uczynili w spotkaniu z Czechami, będą grali ostro, wybijali Duńczyków z rytmu i spowalniali. Kto wie czy nie skończy się to tak samo jak w Pradze (0-0); a jeżeli sędzia pozwoli na twardą grę gospodarzom może być bardzo trudno przełamać obronę Bułgarów, którzy stracili dotąd tylko 3 bramki w 5 meczach (w tym 2 w zremisowanym 2-2 meczu z Włochami). Kilka dni temu Duńczycy rozbili 3-0 Czechów, ale to będzie całkiem inny mecz, Czesi atakowali, chcieli wygrać i zostawiali Duńczykom wiele wolnego miejsca, Bułgarzy na pewno tak nie zagrają. W październiku padł remis 1-1, dziś moim zdaniem także padnie niski wynik, under ze wskazaniem na Duńczyków.

Autor analizy:Dykta
26-03-2013 20:15
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.60
Bukmacher:
60 EURO
0
0
oceń analizę

Ten mecz będzie b.ważny dla obu drużyn i nie spodziewam się dużej ilości goli. Bułgaria straciła tylko 2 bramki w tych eliminacjach z wicemistrzami Europy Włochami. Duńczycy zaczęli słabo te eliminacje ale ostatnio pokonali na wyjeździe ćwierćfinalistów ostatnich ME2012 Czechów 3:0(0:0) i mają wszystkie karty potrzebne do zajęcia drugiego miejsca w swoich rękach. Bardzo przybliżą się do niego jeśli pokonają gości dziś. ci jak sugeruje trener Penev zadowoliliby się remisem. Jeśli taki będzie to raczej 0:0, ostatecznie 1;1 niż 2:2. Duńczycy nie strzelają dużo goli w tych eliminacjach z wyjątkiem ostatniego meczu(w sumie 5 goli w 4 meczach). Poza tym stawka tego meczu będzie wysoka, a Bułgaria nie przegrała jeszcze w tych eliminacjach, a grała już z wszystkimi najmocniejszymi drużynami. Bułgaria pod wodzą nowego trenera gra dojrzały, zorganizowany futbol, arkana taktyki nie są im obce. Obie drużyny grały już w tych eliminacjach i był remis 1:1.

Autor analizy:Masta
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl