rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Real Madryt - Betis
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Primera Division
12-03-2017 20:45
1
1.13
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.13
X
8.46
2
16.98
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
82%
X
5%
2
13%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Real Madryt
Typy na Remis
Typy na Betis
Real Madryt - Betis (under 1.5)
Real Madryt - Betis (over 1.5)
  • Kurs: 7.44
  • Brak typów
  • Kurs: 1.07
  • Brak typów
Real Madryt - Betis (under 2.5)
Real Madryt - Betis (over 2.5)
  • Kurs: 3.58
  • Brak typów
  • Kurs: 1.26
  • Brak typów
Real Madryt - Betis (under 3.5)
Real Madryt - Betis (over 3.5)
  • Kurs: 2.11
  • Brak typów
  • Kurs: 1.68
  • Brak typów
Real Madryt - Betis (under 4.5)
Real Madryt - Betis (over 4.5)
  • Kurs: 1.50
  • Brak typów
  • Kurs: 2.49
  • Brak typów
Real Madryt - Betis (under 5.5)
Real Madryt - Betis (over 5.5)
  • Kurs: 1.22
  • Brak typów
  • Kurs: 4.03
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
12-03-2017 20:45
Typ:
over 3.5
Kurs:
1.74
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W dzisiejszym meczu Primiera Division Real Madryt podejmie na Santiago Bernabeu Betis Sevilla. Oczywiście gospodarze są 100 procentowym faworytem tego spotkania. Real odkąd roztrwonil spora przewaga nad Barceloną zaczął poważnie podchodzić do meczów ligowych. Efektem szybko strzelone w ostatnim meczu 3 gole przeciwko Eibarowi i wysokie zwycięstwo 4:1. Real w ogóle w ostatnich spotkaniach osiąga wysokie wyniki. Wygrał 3:2 z Valencia, zremisował 3:3 z Las Palmas, a w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów pokonał Napoli 3:1. Jak więc widać wszystkie wspomniane 4 spotkania kończyły się wynikami powyżej 3,5 gola. Real po prostu nie potrafi inaczej grać. Zawsze atakuje od pierwszej minuty. Efektem tego jest również sporą liczba straconych goli. Dziś przeciwnikiem będzie Betis Svilla, drużyna która wv5 ostatnich meczach zanotowała 2 mecze w których padło 5 goli, 2 z trzema golami i remis 1:1. Jak widać strzelanie (i tracenie) goli dla Betisu nie jest obce. Sądzę że Real, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego że wyczerpał już limit wpadek będzie chciał to spotkanie dziś wygrać i to wysoko. Oczywiście w Realu ma kto strzelać gole i sami gospodarze mogą pokusić się o strzelanie co najmniej 4 goli. Dodatkowo liczą, że ambitna drużyna Betisu coś strzeli w tym meczu. Przeczuwajac duża ilość goli i analizujac ostatnie wyniki i statystyki obu zespolow zdecydowałem się więc zagrać over 3.5 gola.

Autor analizy:Jacek1922
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl