rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Chateauroux - Montpellier
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Puchar Francji
08-02-2012 20:00
2
2.05
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
4.11
X
3.40
2
2.05
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
8%
X
31%
2
61%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Chateauroux
Typy na Remis
Typy na Montpellier
Chateauroux - Montpellier (under 0.5)
Chateauroux - Montpellier (over 0.5)
  • Kurs: 7.00
  • Brak typów
  • Kurs: 1.07
  • Brak typów
Chateauroux - Montpellier (under 2.5)
Chateauroux - Montpellier (over 2.5)
  • Kurs: 1.62
  • Brak typów
  • Kurs: 2.25
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
08-02-2012 20:00
Typ:
2
Kurs:
2.05
Bukmacher:
105 EURO
0
0
oceń analizę

Drużyna Monpellier to zdecydowany faworyt tego meczu. Są oni wiceliderami w Ligue 1, natomiast drużyna Chateauroux obecnie rozgrywa swoje mecze w Ligue 2, a więc w lidze o klasę niższą. Goście mają do dyspozycji w swoich szeregach znakomicie spisującego się w obecnym sezonie, napastnika Giroud. Który po rozegranych 22 spotkaniach zdobył już 15 bramek, co stanowi niecałą bramkę na mecz. I jest tym samym liderem w klasyfikacji strzeleckiej obecnego sezonu. Za nim daleko, bo aż cztery bramki jest Nene z drużyny liderów, Paris Saint-Germain. Montpellier podtrzymuje swoją dobrą passę i myślę że w tym spotkaniu rezultat jest jednoznaczny. Obstawiam pewną wygraną drużyny Monpellier.

Autor analizy:TrueBlue
08-02-2012 20:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.62
Bukmacher:
62 EURO
0
0
oceń analizę

W jednym z dzisiejszych spotkań Pucharu Francji na boisku zobaczymy jedenastki Chateauroux oraz Montpellier.Mimo że przez bukmacherów jako faworyt postrzegany jest zespół Montpellier to mecze pucharowe pokazały że wszelakie rozwiązania są możliwe.Gospodarze tego pojedynku do tej pory nie mieli zbyt ciężkich rywali w zmaganiach pucharowych,również Auxerre nie należy do zbyt silnych zespołów w tym sezonie i Montpellier jest ich pierwszym powaznym przeciwnikiem w Pucharze Francji.Z kolei ich dzisiejsi rywale w ostatniej rundzie pokonali drugoligowe Tours 1:0,nie wysilając się zbytnio.Ogólnie rzecz biorąc Montpellier w ostatnich tygodniach nie grzeszy skutecznością,w 5-ciu ostatnich meczach ligowych,aż 4-krotnie strzelali zaledwie 1 bramkę,a najczęstszym rezultatem jaki osiagała w tym sezonie ta ekipa to wynik 1:0.Z kolei Chateauroux nie dysponuje takim potencjałem,aby mogło nastrzelać swoim rywalon duzo bramek.Podsumując powyższe fakty myślę że mecz ten zakończy się skromnym zwycięstwem gości,którzy nie będą się za bardzo wysilali,gdyż już w sobote czeka ich ciężki mecz z będącym w dobrej formie Ajaccio

Autor analizy:sebek75
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl