rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy KS Ursus Warszawa - Widzew Łódź
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
5.20
X
3.80
2
1.50
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
7%
X
18%
2
75%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na KS Ursus Warszawa
Typy na Remis
Typy na Widzew Łódź
Analizy bukmacherskie
18-08-2013 17:30
Typ:
2
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Jak już pisałem przy meczach Wisły z Zagłębiem Sosnowiec i Legii z Rozwojem Katowice, drużyny z Ekstraklasy nawet grając nieco zmienionym składem i jak pokazały wspomniane wcześniej spotkania, wcale nie grając na 100% swoich możliwości są wstanie łatwo i wysoko pokonać niżej notowanego przeciwnika. Wisła i Legia mierzyły się jednak z drugoligowcami, Widzew natomiast zmierzy się z zespołem z jeszcze niższej klasy rozgrywkowej a mianowicie trzecioligowcem Ursusem Warszawa. Co by nie mówić o piłkarzach Radosława Mroczkowskiego i zawirowaniach kadrowych w jego drużynie (ekipa w każdym okienku transferowym się osłabia) to jednak wspomniany Mroczkowski potrafi znaleźć ciekawych zawodników, którzy z powodzeniem są wstanie rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak Widzew podejdzie do dzisiejszego spotkania? Czytając wywiady z trenerem i zawodnikami odnoszę wrażenie, że w Łodzi traktują bardzo serio Puchar Polski. Trener Mroczkowski owszem mówi, że w porównaniu z meczem z Górnikiem nastąpią w drużynie kilka zmian (pewne jest, że Krakowiak zastąpi w bramce Mielcarza, który ostatnio ma nieco gorszy okres gry) ale jak najbardziej Widzew pojedzie na ten mecz z nastawieniem wygrania i awansowania do kolejnej rundy. Ponadto przewija się również to w wypowiedziach, że Widzew ma dość łatwą początkową drogę pucharową, najpierw Urusu, następnie Sandecja i w ćwierćfinale ktoś z dwójki Zagłębie/Piast (jeżeli wcześniej nie odpadną) i w Łodzi chcą z tej drabinki skorzystać i jeszcze wiosną wciąż liczyć się w walce o Puchar Polski. Co można powiedzieć o grze Widzewa? Według mnie gra tej drużyny nawet w spotkaniach z Legią i Górnikiem może się podobać. Szczególnie gra do przodu Widzewa, wcześniej gdy był Pawłowski to właśnie on stwarzał najwięcej zagrożenia pod bramką przeciwników teraz na szpicy jest oczywiście Eduards Visniakovs, w wysokiej formie jest Marcin Kaczmarek, który mnie tym faktem mocno zaskoczył, bo nie ukrywam, że po tym jak grał wiosną miałem tego piłkarza serdecznie dość a tutaj tak metamorfoza. Kolejnym zawodnikiem z którego Widzew powinien mieć pożytek jest Veljko Batrović, który pomału staje się jedną z jaśniejszych postaci tej drużyny. Jeszcze gdyby do formy wrócili Rybicki czy Alex Bruno, a defensywa Łodzian przestała by popełniać tak dużą ilość błędów to naprawdę byłoby już super. Ale nie ma co narzekać według mnie na Ursus w zupełności to wystarczy i spodziewam się dziś wysokiego i efektownego zwycięstwa Widzewa. Ursus niczego nie pomniejszając wyeliminował już Górnik Łęczna z Pucharu ale zauważył, że zespół z Łęcznej na początku sezonu mocno rozczarowuje, a jeszcze gdy dodamy fakt, że na mecz z Ursusem Łęczna pojechała rezerwami i bez trenera to nie dziwmy się, że Ursus był wstanie sprawić niespodziankę. Dziś niespodzianki być nie powinno i myślę, że bardzo dobrym rozwiązanie na to spotkanie jest zwycięstwo Łodzian z handicapem bramkowym.

Autor analizy:krz-widzew
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl