rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Murcia - Las Palmas
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Segunda Division
08-06-2013 19:00
2
2.30
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.65
X
3.35
2
2.30
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
14%
X
21%
2
64%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Murcia
Typy na Remis
Typy na Las Palmas
Murcia - Las Palmas (under 2.5)
Murcia - Las Palmas (over 2.5)
  • Kurs: 1.95
  • Brak typów
  • Kurs: 1.70
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
08-06-2013 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Już dzisiaj o 19:00 zostanie rozegrana ostatnia 42 kolejka spotkań w hiszpańskiej Segunda Division. W Murci dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscowym zespołem, a ekipą z Wysp Kanaryjskich czyli Las Palmas. Gospodarze przed ostatnim meczem w sezonie są na 20 pozycji i już spadli z ligi. Goście z kolei są w strefie barażowej o Premiera Division ale tuż za nimi jet Ponferradina 91 punkt straty) i aby zapewnić sobie awans do baraży goście muszą to spotkanie wygrać. Typuję w tym spotkaniu na powyżej 2.5 gola. Po pierwsze Las Palmas powinno od samego początku ruszyć ofensywnie na rywala co może przełożyć się na szybko zdobytą bramkę co tylko otworzy mecz i będzie sprzyjało kolejnym golom. Po drugie Las Palmas jest w czołówce ligi jeśli chodzi o wyniki over 2.5 gola. Piłkarze z Wysp Kanaryjskich mieli 21 razy over 2.5 gola w tym sezonie na 41 meczy w tym w ostatnim meczu z Numancią (2:1). Bezpośrednia historia spotkań również przemawia za over 2.5 gola w tym meczu. Ostatnie 2 mecze między tymi klubami to wyniki 3:2 i 1:2, a więc 2 razy over 2.5 gola pod rząd. Moim zdaniem dzisiejszy mecz również zakończy się wynikiem co najmniej 3 bramkowym i passa ta zostanie przedłużona do 3 meczy over 2.5 gola z rzędu. Mój typ na dzisiaj to 1:2 dla przyjezdnych i powyżej 2.5 gola.

Autor analizy:Patrol22
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl