rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10687 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-28 18:00
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz w którym cięzko wskazać faworyta.Obie drużyny stoją na podobnym poziomie i w zasadzie przy normalnym sportowym życiu to spotkanie przeszło by bez jakiegoś większego echa w Europie.Tyle że z perspektywy naszej reprezentacji to mógłby byc ciekawy mecz bowiem jak wszyscy pamiętają mamy Szwecję w grupie na Euro i to z nimi raczej będziemy walczyli o awans do następnej rundy.Ze Szwedami nigdy jakoś łatwo nie było i nie należy się spodziewać że coś się zmieni w tym kierunku.Wszak szybko nie zagramy bo epidemia się rozrasta w bardzo szybkim tempie i do jesieni raczej nie obejrzymy żadnych spotkań ani ligowych ani reprezentacyjnych.Mecze przełożone za rok więc trudno powiedzieć co jak z formą.Jak dla mnie Szwedzi są w stanie wygrac z Rosją głownie grą w obronie.Bardzo cięzko tej drużynie się strzela gole i Rosja by miała spore problemy.Mimo wszystko uważam że grając optymalnymi składami mecz zakończył by się wynikiem remisowym.W meczach towarzyskich wynik nie jest najważniejszy tylko założenia dlatego wprowadzono Ligę Narodów .

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2021 LigaTyperów.pl