rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10680 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Szwecja - Rosja
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Mecze Towarzyskie
28-03-2020 18:00
?
?
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.19
X
3.12
2
3.29
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
50%
X
50%
2
0%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Szwecja
Typy na Remis
Typy na Rosja
Analizy bukmacherskie
28-03-2020 18:00
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz w którym cięzko wskazać faworyta.Obie drużyny stoją na podobnym poziomie i w zasadzie przy normalnym sportowym życiu to spotkanie przeszło by bez jakiegoś większego echa w Europie.Tyle że z perspektywy naszej reprezentacji to mógłby byc ciekawy mecz bowiem jak wszyscy pamiętają mamy Szwecję w grupie na Euro i to z nimi raczej będziemy walczyli o awans do następnej rundy.Ze Szwedami nigdy jakoś łatwo nie było i nie należy się spodziewać że coś się zmieni w tym kierunku.Wszak szybko nie zagramy bo epidemia się rozrasta w bardzo szybkim tempie i do jesieni raczej nie obejrzymy żadnych spotkań ani ligowych ani reprezentacyjnych.Mecze przełożone za rok więc trudno powiedzieć co jak z formą.Jak dla mnie Szwedzi są w stanie wygrac z Rosją głownie grą w obronie.Bardzo cięzko tej drużynie się strzela gole i Rosja by miała spore problemy.Mimo wszystko uważam że grając optymalnymi składami mecz zakończył by się wynikiem remisowym.W meczach towarzyskich wynik nie jest najważniejszy tylko założenia dlatego wprowadzono Ligę Narodów .

Autor analizy:grabektyper
28-03-2020 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Dość ciekawe spotkanie towarzyskie szykuje nam się w dniu jutrzejszym. Obie drużyny dość pewnie przeszły eliminacje do Euro2020 w swoich grupach. Rosja bardzo pewnie awansowała zajmując 2 miejsce w swojej grupie ustępując jedynie Belgii, która wygrała wszystkie spotkania, Rosja przegrała w całych eliminacjach tylko 2 spotkania właśnie z Belgią reszte 8 meczów wygrali ale nie ma się co oszukiwać nie miała przeciwników ciężki, Szkocja, San Marino, Cypr czy Kazachstan to nie jest wysoka półka. Szwecja już nie tak pewnie zajęła 2 miejsce ulegając jedynie Hiszpanii ale grupę miała nieporównywalnie trudniejszą z Norwegią, Rumunią, Maltą czy Wyspami Owczymi. Właśnie z Norwegią i Rumunią walczyli praktycznie do ostatniej kolejki o awans, który się udało, wygrali 6 spotkań na 10 meczów przegrywając zaledwie 1 spotkanie jest bardzo dobrym bilansem. Uważam, że Szwecja ma dużo mocniejszy skład niż Rosja i to Oni sa wyraźnym faworytem w tym spotkaniu.

Autor analizy:Poldi26
28-03-2020 18:00
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
1
oceń analizę

Szwecja - Rosja to spotkanie rozpocznie się 28.03.2020 na stadionie reprezentacji Szwecji - Friends Arena. Bukmacherzy dość podobnie oceniają szansę obu reprezentacji w tym spotkaniu, jednak delikatnym faworytem w tym meczu jest reprezentacja Szwecji, która jest prowadzona przez byłego piłkarza a obecnie trenera reprezentacji Szwecji - Janne Andersson. Moim zdaniem spotkanie będzie bardzo wyrównane. Szwecja zajela 2 miejsce w swoje grupie do eliminacji Mistrzostw Europy 2020, zdobyla 21 punktow na 30 mozliwych, pierwsze miejsce w tej grupie zajela Hiszpania z 26 punktami na swoim koncie. Rosjanie w swoje grupie eliminacyjnej do mistrzostw europy zajeli 2 miejsce w tabeli, wygrali swoje wszystkie spotkania oprocz meczow z Belgami, zdobyli w tej grupie 24 punkty na 30 mozliwych, natomiast ta grupe wygrala reprezentacja Belgi z 30 punktami na koncie. Stawiam w tym spotkaniu na remis, uwazam, ze to bedzie bardzo wyrownane spotkanie, kurs na ten wynik jest bardzo zachecajacy i mozliwy.

Autor analizy:Vexed
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2021 LigaTyperów.pl