rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10687 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-28 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Dość ciekawe spotkanie towarzyskie szykuje nam się w dniu jutrzejszym. Obie drużyny dość pewnie przeszły eliminacje do Euro2020 w swoich grupach. Rosja bardzo pewnie awansowała zajmując 2 miejsce w swojej grupie ustępując jedynie Belgii, która wygrała wszystkie spotkania, Rosja przegrała w całych eliminacjach tylko 2 spotkania właśnie z Belgią reszte 8 meczów wygrali ale nie ma się co oszukiwać nie miała przeciwników ciężki, Szkocja, San Marino, Cypr czy Kazachstan to nie jest wysoka półka. Szwecja już nie tak pewnie zajęła 2 miejsce ulegając jedynie Hiszpanii ale grupę miała nieporównywalnie trudniejszą z Norwegią, Rumunią, Maltą czy Wyspami Owczymi. Właśnie z Norwegią i Rumunią walczyli praktycznie do ostatniej kolejki o awans, który się udało, wygrali 6 spotkań na 10 meczów przegrywając zaledwie 1 spotkanie jest bardzo dobrym bilansem. Uważam, że Szwecja ma dużo mocniejszy skład niż Rosja i to Oni sa wyraźnym faworytem w tym spotkaniu.

Autor analizy:Poldi26
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2021 LigaTyperów.pl