rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10687 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-28 18:00
Typ:
X
Kurs:
1.00
Bukmacher:
0 EURO
0
1
oceń analizę

Szwecja - Rosja to spotkanie rozpocznie się 28.03.2020 na stadionie reprezentacji Szwecji - Friends Arena. Bukmacherzy dość podobnie oceniają szansę obu reprezentacji w tym spotkaniu, jednak delikatnym faworytem w tym meczu jest reprezentacja Szwecji, która jest prowadzona przez byłego piłkarza a obecnie trenera reprezentacji Szwecji - Janne Andersson. Moim zdaniem spotkanie będzie bardzo wyrównane. Szwecja zajela 2 miejsce w swoje grupie do eliminacji Mistrzostw Europy 2020, zdobyla 21 punktow na 30 mozliwych, pierwsze miejsce w tej grupie zajela Hiszpania z 26 punktami na swoim koncie. Rosjanie w swoje grupie eliminacyjnej do mistrzostw europy zajeli 2 miejsce w tabeli, wygrali swoje wszystkie spotkania oprocz meczow z Belgami, zdobyli w tej grupie 24 punkty na 30 mozliwych, natomiast ta grupe wygrala reprezentacja Belgi z 30 punktami na koncie. Stawiam w tym spotkaniu na remis, uwazam, ze to bedzie bardzo wyrownane spotkanie, kurs na ten wynik jest bardzo zachecajacy i mozliwy.

Autor analizy:Vexed
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2021 LigaTyperów.pl