rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2016-07-13 19:15
Typ:
X
Kurs:
3.79
Bukmacher:
558 EURO
0
0
oceń analizę

Starcie drużyn z Litwy i Kazachstanu w 2 rundzie kwalifikacyjnej ligi mistrzów. Litewski Zalgiris jest wybitnie drużyną swojego terenu. W ubiegłym sezonie ligowym na 8 rozegranych przed własną publicznością spotkań, wygrał aż 7 i raz zremisował. Do tego może poszczycić się bardzo dobrym bilansem bramkowym 18-5. Kilka dni temu pokazał się też z niezłej strony przegrywając tylko 1:2 sparing z mocnym Terekiem Grozny. FC Astana jest dominatorem ligi kazachstańskiej, która jest w pełni sezonu. Po 20 kolejkach jest liderem z 50 punktami i przewagą 12 oczek nad kolejnym zespołem, który rozegrał jednak o 1 mecz mniej. Ogólnie nie widzę wielkiej przepaści między ligą litewską i kazachstańską. Dziwi mnie tak wyraźne faworyzowanie w dwumeczu FC Astana. Moim zdaniem Zalgiris może powalczyć zwłaszcza w pierwszym meczu, przed własną publicznością, mając na uwadze ich dobrą grę na swoim obiekcie. Spodziewam się tutaj remisu po zaciętym meczu, a losy awansu rozstrzygną się w rewanżu.

Autor analizy:1rocke1
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl