rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Werder Brema - VfL Wolfsburg
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Bundesliga
10-12-2011 15:30
1
1.62
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.62
X
4.48
2
5.65
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
71%
X
24%
2
4%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Werder Brema
Typy na Remis
Typy na VfL Wolfsburg
Werder Brema - VfL Wolfsburg (under 0.5)
Werder Brema - VfL Wolfsburg (over 0.5)
  • Kurs: 13.00
  • Brak typów
  • Kurs: 1.01
  • Brak typów
Werder Brema - VfL Wolfsburg (under 2.5)
Werder Brema - VfL Wolfsburg (over 2.5)
  • Kurs: 2.60
  • Brak typów
  • Kurs: 1.50
  • Brak typów
Werder Brema - VfL Wolfsburg (under 3)
Werder Brema - VfL Wolfsburg (over 3)
  • Kurs: 2.07
  • Brak typów
  • Kurs: 1.85
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
10-12-2011 15:30
Typ:
1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
65 EURO
0
0
oceń analizę

W sobotnie popołudnie na Weserstadion pojedynek w ramach 16. kolejki Bundesligi stoczą piłkarze Werderu Brema i VfL Wolfsburg. Oba zespoły wygrały tylko po jednym z trzech ostatnich meczy. Trzy punkty wywalczone w ten weekend mogą jednak odmienić sytuację wygranego zespołu przed rundą rewanżową. Prowadzony przez Felixa Magatha Wolfsburg wciąż zawodzi. Po wysokiej wygranej w derbach z Hannoverem 96 zawodnicy VfL niespodziewanie ulegli w starciu z beniaminkiem z Augsburga, a następnie ugrali tylko punkt w spotkaniu z FSV Mainz. Od początku października Wilki wygrały zaledwie dwa mecze, dlatego wciąż oscylują wokół trzynastej pozycji w tabeli, którą zajmują obecnie. Beznadziejnie gracze spod znaku Volkswagena radzą sobie w meczach wyjazdowych, w których uzbierali zaledwie cztery punkty - najmniej w całej stawce. Słabsze rezultaty odnotowuje ostatnio także Werder Brema, który po wysokich porażkach z Borussią MA¶nchengladbach (0:5) i Bayernem Monachium (1:4) wypadł poza ligowe podium, na które prawdopodobnie w tym roku już nie wróci. Przegrane mecze z rywalami z ligowego szczytu miały jednak miejsce na wyjazdach. Biorąc pod uwagę wyłącznie mecze rozgrywane na własnym boisku Werder pozostaje jedną z najlepszych drużyn Bundesligi. Ostatnio na Weserstadion Zielono-biali pewnie 2:0 pokonali VfB Stuttgart. Piąty w tabeli Werder ma w dorobku 26 punktów i wyprzedza Wolfsburg aż o dziewięć oczek. Mając na uwadze bilans bezpośrednich spotkań przewaga ta wcale nie musi zostać powiększona, gdyż Werder wygrał w Bremie tyle samo meczy, co VfL (po sześć zwycięstw, dwa remisy). Wiosną tego roku to właśnie goście wyjeżdżali znad Wezery z kompletem punktów, pokonując gospodarzy 1:0. Ponadto w ostatnich czterech sezonach gracze Schaafa tylko raz, 13 grudnia 2008 roku, pokonali u siebie zespół Wilków. W nadchodzącym spotkaniu udziału nie weźmie wykluczony za czerwoną kartkę pomownik Werderu Aaron Hunt, a także kontuzjowani lub będący nie w pełni sił Marko Marin, Mehmet Ekici, Tim Borowski, Mikael Silvestre i Sebastian Boenisch. Trener Magath nie będzie mógł z kolei skorzystać z Aleksandra Hleba i Makoto Hasebe. Do formy wracają mający ostatnio drobne problemy zdrowotne Mario Mandzukić i Hasan Salihamidzić.

Autor analizy:rufie_1992
10-12-2011 15:30
Typ:
over 3
Kurs:
1.85
Bukmacher:
85 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj po poludniu w ramach 16 kolejki Bundesligi spotkaja sie zespolu Werderu Brema i VfL Wolsburga,mecz rozpocznie sie o godz.15.30 na stadionie Weserstadion.Ostatnio oba zespoly zawodza,Werder przegral z Bayernem Monachium 1-4,i ulegl Borusii Monchengladbach 0-5,wiec jak widac wyniki bardzo overowe,cos z obrona ostatnio nie tak,chociaz oba te mecze byly na wyjezdzie.Wolfsburg tez ostatnio slabiutko ,ulegli beniaminkowi z Augsburga,by nastepnie tylko zremisowac z Mainz 2-2,wiec jak widac tez overowo.W H2H sredio ,na cztery ostatnio rozegrane mecze dwa overy i dwa undery.Osobiscie jednak stawiam na over bo widac po ostatnich meczach ze obie druzyny sporo traca,a w koncu zakladam ze tez Brema szczegolnie cos ustrzeli.Stawiam na wynik 3-1 dla Werdeu Brema.W nadchodzącym spotkaniu udziału nie weźmie wykluczony za czerwoną kartkę pomownik Werderu Aaron Hunt, a także kontuzjowani lub będący nie w pełni sił Marko Marin, Mehmet Ekici, Tim Borowski, Mikael Silvestre i Sebastian Boenisch. Trener Magath nie będzie mógł z kolei skorzystać z Aleksandra Hleba i Makoto Hasebe. Do formy wracają mający ostatnio drobne problemy zdrowotne Mario Mandzukić i Hasan Salihamidzić.

Autor analizy:janiszelk
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl