rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Manisaspor - Ankaragucu
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Turecka
27-10-2011 19:30
1
1.80
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.80
X
3.72
2
5.11
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
66%
X
27%
2
7%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Manisaspor
Typy na Remis
Typy na Ankaragucu
Handicap Manisaspor(-0.5)
Handicap Ankaragucu(+0.5)
  • Kurs: 1.78
  • Brak typów
  • Kurs: 2.16
  • Brak typów
Manisaspor - Ankaragucu (under 0.5)
Manisaspor - Ankaragucu (over 0.5)
  • Kurs: 8.50
  • Brak typów
  • Kurs: 1.04
  • Brak typów
Manisaspor - Ankaragucu (under 1.5)
Manisaspor - Ankaragucu (over 1.5)
  • Kurs: 3.30
  • Brak typów
  • Kurs: 1.28
  • Brak typów
Manisaspor - Ankaragucu (under 2.5)
Manisaspor - Ankaragucu (over 2.5)
  • Kurs: 1.83
  • Brak typów
  • Kurs: 2.11
  • Brak typów
Manisaspor - Ankaragucu (under 3.5)
Manisaspor - Ankaragucu (over 3.5)
  • Kurs: 1.31
  • Brak typów
  • Kurs: 3.20
  • Brak typów
Manisaspor - Ankaragucu (under 4.5)
Manisaspor - Ankaragucu (over 4.5)
  • Kurs: 1.10
  • Brak typów
  • Kurs: 6.00
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
27-10-2011 19:30
Typ:
over 3.5
Kurs:
3.20
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś w spotkaniu osmej kolejki ligi tureckiej manisaspor na wlasnym stadionie podejmie druzyne ankaragucu. Druzyna dzisiejszych gospodarzy jest ostatnimi czasy w bardzo dobrej dyspozycji. Manisaspor wygral trzy ostatnie spotkania, w kazdym aplikujac rywalom po dwie bramki. Ankaragucu w tym sezonie spisuje sie fatalnie, nie wygral ten zespol od szesciu spotkan, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Zespol ten stracil az 16 bramek, co daje nam okolo 2,3 bramki na mecz traconej. Manisaspor ostatnimi czasy w ofensywie gra niezle, strzela co najmniej po dwie bramki. Uwazam, ze najslabszej aktualnie druzynie ligi bedzie ten zespol w stanie strzelic conajmniej trzy bramki, co przy jedno bramkowym dorobku gosci dam nam over 3,5 gola. Na to dziś licze. Mysle, ze obydwie druzyny zaprezentuja nam ofensywny futbol, w ktorym zobaczymy duza ilosc goli, moj typ na to spotkanie to powyzej 3.5 goli.

Autor analizy:radomiak1910
27-10-2011 19:30
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
80 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz ósmej kolejk itureckiej superligi. Manisaspor kontra Ankaragucu. Nikogo chyba nie trzeba przekonywac co do faworyta tego spotkania. Zdecydowanym nominowanym zespolem na zgarniecie pelnej puli w tym meczu jest Manisaspor. Ankaragucu zadłużone po uszy, w kryzysie i do tego ostatnie miejsce - gorzej być chyba nie może. Po siedmiu meczach tylko jeden punkt i już praktycznie są jedną nogą w drugiej lidze. Nie trzeba chyba przytaczać zbyt wielu statystyk. Manisaspor na miejscu ósmym - premiowanym awansem do Ligi Europejskiej. Są na fali, ostatnio wygrali trzy mecze z rzędu. Jak dotąd, drużyny te grały ze sobą jedenaście razy. Mimo iż statystyka h2h przemawia za Ankaragucu, myślę że nie ma się co nią przejmować. Jeszcze sezon temu piłkarze Ankary liczyli się w walce nawet o LM, jak widać w tym sezonie pozostaje walka o utrzymanie. Kryzys w jakim znajduje się ten zespół raczej nie pozwoli na punkty w dzisiejszym spotkaniu oraz (być może się mylę) na pozostanie w superlidze. Stawiam pewne zwycięstwo Manisy. Początek meczu o 19:30.

Autor analizy:marcin06q
27-10-2011 19:30
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
80 EURO
0
0
oceń analizę

W ostatnim spotkaniu ósmej kolejki tureckiej Superligi Manisaspor podejmie Ankaragucu. Zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu są piłkarze Manisasporu, którzy po nie najlepszym początku sezonu ostatnio wrócili na własciwy tor i są w świetnej formie. Wygrali oni trzy ostatnie spotkania w każdym strzelając 2 bramki, myśle że dzisiaj będzie podobnie. Warto też odnotować że jako nie liczna drużyna która grała na stadionie Fenerbahce udało się im urwać punkty i zremisować 1:1 z faworytem do mistrzostwa Turcji. Ankargucu natomiast jest w wielkim kryzysie, po siedmiu kolejkach mają oni tylko jeden remis i aż sześć porażek, przy fatalnym bilansie bramkowym 6:16. W tym spotkaniu nie zagra rozgrywający Gucer, który w ostatnim spotkaniu ligowym został ukarany czerwoną kartką. Manisaspor natomiast zagra w swoim optymalnym składzie i myśle, że drużyna z Maciejem Iwańskim w kadrze meczowej spokojnie wygra to spotkanie i awansuje na wysoką piątą lokate w tabeli.

Autor analizy:Lydkens
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl