rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Mołdawia - Czarnogóra
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
MS Kwalifikacje Europa
22-03-2013 20:30
2
1.50
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
6.20
X
3.75
2
1.50
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
15%
X
23%
2
62%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Mołdawia
Typy na Remis
Typy na Czarnogóra
Mołdawia - Czarnogóra (under 2.5)
Mołdawia - Czarnogóra (over 2.5)
  • Kurs: 1.70
  • Brak typów
  • Kurs: 1.95
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
22-03-2013 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.65
Bukmacher:
65 EURO
0
0
oceń analizę

Już w piątek aktualny lider grupy H, Czarnogóra pojedzie do Mołdawii. Celem podobiecznych Branko Brnovicia będzie tylko i wyłącznie komplet punktów, który pozwoli im się umocnić na pozycji lidera. Czarnogóra nie przegrała meczu od 2011 (wtedy ulegli Czechom w barażach do Polsko-Ukraińskich mistrzostw). Od tego czasu wygrali pięć i zremisowali zaledwie dwa razy (z Polską i Belgią). Dużo gorzej wiedzie sie za to gospodarzom: w eliminacjach zgromadzili do tej pory cztery oczka, pokonując San Marino i remisując bezbramkowo z Ukrainą. W lutym przegrali towarzysko z Kazachstanem 1:3. Piątkowe spotkanie będzie dopiero premierową potyczką miedzy tymi krajami, do tej pory nie wpadli na siebie w eliminacjach, ani nie grali w meczu towarzyskim. Zdecydowanym faworytem będą więc goście i inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sporą niespodzianką. Czarnogóra ten dwumecz musi wygrać też z tego wzgledu, że później do rozegrania pozostaną już spotkania z najgroźniejszymi rywalami.

Autor analizy:MARCOXV
22-03-2013 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.53
Bukmacher:
27 EURO
0
0
oceń analizę

Nie widzę tu innego wyniku niż wygrana Czarnogóry. Mołdawianie są bardzo słabi, lepsi od Sam Matino czy Andory, ale na moje oko niewiele. Mieli co niemiara szczęście remisując 0-0 z Ukrainą, bo powinni przegrać 0-3. Mołdawianie będą grali 10 obrońcami i czekali na kontrę , dopóki będzie się utrzymywał wynik bezbramkowy goście mogą mieć trochę problemów, ale nic 2 razy się nie zdarza i nie wierzę żeby powtórzyli wynik z Ukrainą. Vucinic czy Jovetic to zawodnicy europejskiej klasy i prędzej czy później rozmontują obronę gospodarzy a Mołdawianie raczej nie będą mieli czym odpowiedzieć. Polacy wygrali z Mołdawią 2-0, wynik niezbyt wysoki, gra naszych przeciętna, ale zwycięstwo dość łatwe i bardzo niewiele zagrożenia pod naszą bramką - dla porównania w meczu z Czarnogórą (2-2) możemy mówić o szczęściu, bo był to dla nas równorzędny przeciwnik, zupełnie inna klasa i kultura gry niż Mołdawnia. Trener gospodarzy Ion Caras odmładza skład, doświadczeni zawodnicy nie są powoływani (Ivanov, Covalcius, Androvic) Dadu nie gra w swoim klubie i też nie jest powoływany. Defensywa, złożona głównie z garaczy lig rosyjskich, jest najsolidniejszą formacją, ale nie sądzę żeby mogła zatrzymać Czarnogórców. Drincic i Boskovic nie zagrają co jest osłabieniem pomocy, ale Jovetic i Vucinic są w wysokiej formie; moim zdaniem różnica w umiejętnościach jest bardzo wyraźna na korzyść gości. Przypomnę że Czarnogórcy byli blisko występu na Euro 2012, przegrali baraże z Czechami, kiedy ich zespół był zdziesiątkowany kontuzjami, w grupie m. in 2 razy zremisowali z Anglią.

Autor analizy:Dykta
22-03-2013 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Kurs nie powala,ale sądzę,że warto zagrać.Czarnogóra wciąż ma duże szanse na awans do MŚ.Czarnogórcy prowadzą w tej chwili w grupie,wyprzedzając o 2 punkty Anglię i o 5 Polskę. Zacznę od Mołdawii.Na pewno reprezentacja Mołdawii nie jest jakąś potęgą,raczej uchodzi za dostarczyciela punktów.Oczywiście,zespół ten stać na niespodziankę jak choćby w spotkaniu z Ukrainą zremisowanym 0:0.Drugą sprawą jest,ze Ukraińcy w tamtym spotkaniu byli stroną zdecydowanie lepszą i tylko pech nie pozwolił im na zgarnięcie kompletu oczek.Oprócz meczu z Ukrainą,Mołdawia wygrała z San Marino 2:0 oraz przegrała z Polską i Anglią. Na pewno po gospodarzach należy się spodziewać gry defensywnej,czyli tego do czego zdążyli już przyzwyczaić.W składzie jest kilku zawodników występujących w pierwszej lidze rosyjskiej,ale jakieś znane nazwiska to to nie są.Znamienne jest też to,że Mołdawia w ostatnich latach potrafiła wygrywać tylko z outsiderami,jak San Marino czy Andora. Czarnogóra chyba nie jest jeszcze postrzegana jako ewentualny kandydat do awansu na MŚ,ale zawodnicy z każdym meczem udowadniają,że ich na ten awans stać.W tych eliminacjach Czarnogórcy spisują się bardzo dobrze.Remis z Polską,wyjazdowe zwycięstwo z Ukrainą oraz dwukrotne ogranie San Marino stawiają ich na pozycji lidera grupy H. Na pewno cięższe zadanie czeka Czarnogórców we wtorek,tj mecz z Anglią.Jednak równie istotny jest dzisiejszy mecz. W końcu nawet w razie porażki z Anglią,walka o drugie miejsce z Ukrainą i Polską będzie ogromna,a właśnie mecze z Mołdawią mogą być kluczowe. Gram na zwycięstwo Czarnogórców.Mołdawia po prostu nie ma dla mnie argumentów,aby przeciwstawić się Czarnogórcom.Na pewno gospodarze postawią zasieki w defensywie,ale Czarnogórcy mają silny zespół i powinni sobie poradzić.

Autor analizy:krystian95
22-03-2013 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.50
Bukmacher:
25 EURO
0
0
oceń analizę

Niektórzy Czarnogórcy dopisują sobie 3 pkt już przed meczem i to może być błąd i dodatkowa motywacja dla gospodarzy. Na szczęście jednak część trenerów i zawodnicy, którzy wzywają do skupienia i poważnego potraktowania zespołu gospodarzy. Jeśli goście wygrają przed hitowym meczem z Anglikami za parę dni będą patrzeć na synów Albionu z pozycji lidera tabeli. Mołdawia ma olbrzymie problemy ze strzelaniem goli, w tych eliminacjach zdobyła tylko 2 gole i to z beznadziejnym San Marino. Co więcej, jeden z tych goli został zdobyty ... z karnego. Czarnogórcy liczą przede wszystkim na swoje największe gwiazdy Vuczinicia z Juventusu czy Joveticia z Fiorentiny. Oprócz tego mają wielu zawodników dobrze wyszkolonych technicznie. Mołdawia po kompromitującej porażce 0:5 z Anglią , potrafiła zremisować z Ukrainą u siebie i przegrać 0:2 z Polską tracąc drugiego gola w samej końcówce. Czarnogórcy mają dobrą ostatnio defensywę, dzięki której w ostatnich 5 meczach zdołali aż 4 razy zachować czyste konto i myślę,że dziś również nie stracą gola z praktycznie niegroźną w ofensywie Mołdawią. Mołdawia przegrała ostatnio z bardzo przeciętnym zespołem Kazachstanu i to aż 1:3 u siebie, tym bardziej nie sądzę,że będzie sprawić kolejną (po Mołdawia Ukraina) niespodziankę i zatrzymać Czarnogórę, która dzięki zwycięstwu 1:0 na Ukrainie wyrasta na drugiego kandydata do awansu w tej grupie.

Autor analizy:Masta
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl