rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.05
X
3.90
2
3.10
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
57%
X
35%
2
8%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Washington Capitals
Typy na Remis
Typy na Toronto Maple Leafs
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (under 4.5)
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (over 4.5)
  • Kurs: 2.50
  • Brak typów
  • Kurs: 1.56
  • Brak typów
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (under 5.5)
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (over 5.5)
  • Kurs: 1.91
  • Brak typów
  • Kurs: 2.05
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
11-03-2012 22:05
Typ:
1
Kurs:
2.05
Bukmacher:
105 EURO
0
0
oceń analizę

Faowrytem konfrontacji Washibgton Capitals z Toronto jest oczywiście ekipa gospodarzy. Obie drużyny spotkały się w tym roku w lutym w Kanadzie, gdzie wówczas Capitals zwyciężyli 4:2. Gospodarze jeszcze niedawno przechodzili ciężkie czasy kiedy to serii trzech wygranych z rzędu przyszły trzy porażki na własnym terenie. To sprawiło, iż Capitals stracili kontakt z czołówką i spadli na 8 miejsce. Nastroje podbudowały wygrane z Tampa Bay (3:2 po dogrywce) i 4:3 w Bostonie z Bruins. To sprawiło, że hokeiści z Washingtonu mają dwa punkty przewagi nad 9 w tabeli Winnipegiem. Goście mają obecnie tylko 6 punktów straty do ich dzisiejszego rywala. Ich forma jednak jest skandaliczna. W ostatnich 10 meczach wygrali tylko raz! Nadzieję daje występ z ostatniej nocy, kiedy to po bezbramkowym remisie z Flyers, przegrali dopiero po karnych. Czy dziś również zagrają dobre spotkanie? Moim zdaniem raczej nie. Stawiam na zdecydowaną wygraną Capitals.

Autor analizy:crannberry
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl