rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
NHL
28-11-2011 03:05
X
3.80
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.45
X
3.80
2
2.50
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
34%
X
41%
2
24%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Anaheim Ducks
Typy na Remis
Typy na Toronto Maple Leafs
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (under 4.5)
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (over 4.5)
  • Kurs: 3.00
  • Brak typów
  • Kurs: 1.42
  • Brak typów
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (under 5.5)
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (over 5.5)
  • Kurs: 2.13
  • Brak typów
  • Kurs: 1.82
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
28-11-2011 03:05
Typ:
2
Kurs:
2.50
Bukmacher:
150 EURO
0
0
oceń analizę

W meczu pomiędzy Anaheim Ducks z Toronto Maple Leafs typuje wygraną gości. Anaheim bardzo słabo spisuje sie w tym sezonie i końca złej passy nie widać. Już są bliscy zwycięstwa i tracą wszystko na co zapracowali w jednej chwili. Tak było już kilka razy w tym sezonie. A przedwczoraj z Chicago prowadzili już 4-2 po 2 tercjach i w trzeciej dali sobie wbić 4 bramki... Jednym słowem defensywa Anaheim jest tragiczna i Toronto powinno to wykorzystać, bo mimo że są nierówni to potrafią łatwo wykorzystywać słabości rywali. Ale o tym później. Wróćmy do postawy Ducks. Zdobyli w tym sezonie 16 punktów czyli tyle samo ile Islanders i Columbus. Co ciekawe i Islanders i Columbus właśnie zaczęły notować lepsze wyniki (i nawet wygrywać), więc wiele osób wierzy że Anaheim też zrobi to samo. Ale Anaheim wcale nie strzela dużo. Mimo że 3-4 zawodników ma sporo bramek, to ogółem zdobyli tylko 48 bramek, co jest jednym z najgorszych wyników (2 bramki strzelone na mecz). Toronto z drugiej strony ma jeden z najlepszych ataków w NHL. 74 bramki strzelone to ścisła czołówka, zaraz za Chicago, Philadelphią, Pittsburghiem i Bostonem. Punktowo też wyglądają nieźle - 28 punktów. Ostatnio mają passę 3 wygranych z rzędu MIMO braków kadrowych, w których strzelili 17 bramek! W dwóch 7 bramek i w ostatnim cztery. A te bramki strzelali nie byle komu bo Tampie Bay, Washington Capitals i Dallas Stars. Nowych kontuzji nie ma, więc według mnie może być tylko lepiej. W pojedynkach bezpośrednich ostatnie 9 z 13 spotkań wygrało Toronto i ostatnio 6-3 i 5-2. Najgorszy problem Toronto to bramkarz, bo ani Gustavsson ani Scrivens nie zastępują dobrze Reimera. Mimo to i tak obaj golkiperzy są lepsi niż Hiller, a słabsi niż Ellis, który ma lepsze statystyki ale jest tylko rezerwowym i nie jest pewne że dziś zagra (występ pod znakiem zapytania). Myśle, że Kessel (16 bramek) i Lupul (11 bramek) rozstrzelają Anaheim. Powodzenia!

Autor analizy:korzychxp
28-11-2011 03:05
Typ:
over 5.5
Kurs:
1.76
Bukmacher:
76 EURO
0
0
oceń analizę

O godzinie 03:05 czasu polskiego, Anaheim Ducks zmierzą się z Toronto Maple Leafs. Dla przyjezdnych będzie to trzeci wyjazdowy mecz. Dwa pozostałe wygrali z Tampą Bay Lightning (1:7) oraz po dogrywce z Dallas Stars (3:4). Na moje oko zwycięzcę w tym meczu będzie bardzo trudno wskazać. Za to powinien spokojnie paść overowy wynik, tak wskazuje kilka czynników. Pierwszy to ofensywa Toronto, są w niesamowitym gazie, osiemnaście bramek strzelonym Tampie Bay czy Washingtonowi to niebywały wyczyn jak na tą drużynę. Drugi czynnik to beznajdziejna gra defensywna Anaheim, podstawowy bramkarz nie gra, a rezerwowi i tak bez formy. W dodatku można również zauważyć dalszy brak podstawowego bramkarza Toronto ( Raimera ). Sądzę, że dzisiejszej nocy Anaheim powinno ustrzelić trzy bramki. A Toronto Maple Leafs zapewne strzelą jeszcze więcej. Polecam w tym meczu over 5.5.

Autor analizy:adi3500
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl