rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10687 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Profil: tome11
Data rejestracji:
2013-02-19 00:00
Ostatnio widziany:
2020-09-05 06:32
Punkty w lidze typerów:
0 EURO (Brak w tabeli)
Punkty w kuponach:
1000 EURO (Brak w tabeli)
Punkty w analizach:
0 EURO (Brak w tabeli)
Typy nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych typów
Typy rozliczone (6244)
mecz
typ
kurs
bukmacher
zysk
over 0.5
1.00
over 0.5
1.00
Kupony nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych kuponów
Kupony rozliczone (1155)
rodzaj kuponu
stawka
kurs
bukmacher
zysk
200
1.10
-200 €
Analizy nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych analiz
Analizy rozliczone (69)
2018-06-18 20:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.71
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś na Wołgograd Arena (Wołgograd, neutralne boisko) kolejny mecz na mistrzostwach świata grupa G, pomiędzy Tunezją a ekipą Anglii. Czego możemy spodziewać się na boisku? Na pewno ze strony Anglików dużo zagrań, schematów taktycznych, no i nie forsowanie tempa, wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę Tunezji to zanotowali oni następujące wyniki: dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka. Stosunek bramek to 6 - 5 co daje średnią 2.2 bramki na mecz. Przejdźmy teraz do drużyny Anglii, ich bilans wygląda następująco: trzy zwycięstwa i dwa remisy. Stosunek bramek to 6- 2. Czyli średnio padają 1,6 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to w ostatnich 15 latachdrużyny te nie grały pomiędzy sobą. Myślę że mecz jest dość trudny do obstawiania na overy czy under, ponieważ te drużyny prezentują różny styl. Ale myślę że drużyna Tunezji postawi wysoko poprzeczkę i Anglikom będzie trudno strzelić bramkę. Mój typ na to spotkanie to under 2.5.

Autor analizy:tome11
2018-06-14 17:00
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś początek Mistrzostw Świata w Rosji. Pomiędzy sobą staną ekipy gospodarzy czyli Rosji i Arabii Saudyjskiej. Patrząc na historię meczów inauguracyjnych to pada w nich mało bramek oraz notujemy dużo remisów. No i też tak sądzę, myślę że będzie to bardzo zacięty mecz toczący się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny skupią się aby nie stracić bramki i będą bardzo uważnie grać w obronie. Drużyna Rosyjska już od paru lat nie może wejść na poziom piłkarski który prezentowała jeszcze nie tak dawno (6-8 lat temu). Drużyna Arabii Saudyjskiej to jeden ze słabszych drużyn turnieju, ale zaangażowania nie można im odmówić. Analizując wszystko za i przeciw, wychodzi mi że w tym meczu padnie remis. Nic więc innego nie wymyślę tylko wytypuje X. Jest to bardzo ryzykowne ale jest wiele meczy gdzie można dzisiejszą ewntualną stratę odrobić. Ale tak i tak myślę że Rosja wyjdzie z grupy bo jak mówią ściany pomagają gospodarzą.

Autor analizy:tome11
2018-06-08 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.35
Bukmacher:
235 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś w Poznaniu o 20.45 odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Polską a zespołem Chile. Zespół gospodarzy aktualnie zajmuje ósme miejsce w światowym rankingu a zespół gości jest o oczko niżej. Dla mnie mecz idealny na remis. W dodatku obie ekipy nigdy nie grały pomiędzy sobą, Polska jako gospodarz i uczestnik Mistrzostwach Świata w Rosji nie będzie chciała narazić się na kontuzje i zagra ten mecz zachowawczo. Mój scenariusz na ten mecz to: Polska wycofana na swojej połowie, atakujący Chilijczycy. Jedna z kontr Polski kończy się bramką, 1-0 do przerwy. W drugiej połowie sytuacja na boisku się nie zmienia, goście za wszelką cenę chcą zdobyć bramkę dającą remis. Udaje im się to w końcówce meczu. Mecz kończy się remisem. PS. Jest to moja analiza meczu i nie musisz się z tym zgadzać, ale jak dla mnie ten mecz to idealny typ na X. Jeśli nie jesteś 100% pewien nie ryzykuj!!! Podejdź do mojej analizy humorystycznie.

Autor analizy:tome11
2018-05-31 20:45
Typ:
over 2
Kurs:
2.07
Bukmacher:
0 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś o godzinie 20.45 w City Arena Trnava . Odbędzie się mecz towarzyski, pomiędzy drużynami Słowacji i Holandii. Oby dwie drużyny to drużyny które nie awansowały do mistrzostw świata w Rosji. Czego możemy spodziewać się na boisku? Na pewno walki i dużą rotacje taktyk jak i samych zawodników, ponieważ obie drużyny są w budowie. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to zanotowali oni na swoim stadionie, komplet zwycistw. Stosunek bramek to 10 - 3 co daje średnią 2,6 bramki na mecz. Przejdźmy teraz do gości, ich bilans wygląda następująco: cztery zwycięstwa i jedna porażka. Stosunek bramek to 10- 5. Czyli średnio padają 3 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to strzelono w dwóch spotkaniach 5 bramek. Co daje średnią 2,5 bramki na mecz. Myślę że mecz dość prosty do obstawiania na overy. Dużo testowanych piłkarzy = brak zrozumienia, błędy, gole. Podsumowując nie pozostaje mi nic innego jak postawić w tym meczu over. Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
2018-05-31 20:00
Typ:
over 2
Kurs:
2.90
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś w Genewie (neutralne boisko) mecz towarzyskim pomiędzy Marokiem przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji i ekipą Ukrainy. Czego możemy spodziewać się na boisku? Na pewno ze strony Maroka dużo zagrań, schematów taktycznych, no i nie forsowanie tempa aby nie złapać nie potrzebnej kontuzji. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę Maroka to zanotowali oni następujące wyniki: trzy zwycięstwa oraz dwa remisy. Stosunek bramek to 9 - 1 co daje średnią 2 bramki na mecz. Przejdźmy teraz do drużyny Ukrainy, ich bilans wygląda następująco: trzy zwycięstwa i dwie porażki. Stosunek bramek to 6- 5. Czyli średnio padają 2,2 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to te drużyny jeszcze nie grały pomiędzy sobą. Myślę że mecz jest dość trudny do obstawiania na overy, ponieważ te drużyny prezentują różny styl. Ale myślę że drużyna Maroka nie będzie grała na sto procent i dla nich wynik końcowy nie będzie miał znaczenia . Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
2018-05-26 20:45
Typ:
1
Kurs:
2.15
Bukmacher:
115 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś w Kijowie odbędzie się ostatni mecz LIGI MISTRZÓW (finał). Pomiędzy sobą staną ekipy Real Madryt i Liverpool. Analizując pięć ostatnich meczy gospodarzy to wygląda to fatalnie (Real jako gospodarz na neutralnym boisku). Po dwie wygrane i remisy oraz jedna porażka. Jeśli chodzi o drużynę gości to wygląda ona jeszcze gorzej niż Realu. W pięciu ostatnich kolejkach zaliczyli oni dwie porażki i dwa remisy oraz jedno zwycięstwo. No i tutaj jest problem, ponieważ patrząc na ostatnie wyniki w ciemno można obstawiać wygraną Realu Madryt. Ale nie jest to takie proste, goście grają na luzie a Real Madryt musi. Real tego meczu nie może przegrać (strata mistrza Hiszpanii) a Liverpool będzie chciał udowodnić swoimi kibicom że wygrać mogą z każdym. Moim zdaniem piłkarze angielscy nie wytrzymają presji a piłkarze gospodarzy będą się dwoić i troić aby zainkasować 3 punkty. Chciałbym też na koniec dodać że ostatni mecz w 2014 roku Real wygrał 1-0. Stawiam w tym meczu na wygraną Realu Madryt.

Autor analizy:tome11
2018-05-26 16:00
Typ:
over 2
Kurs:
1.61
Bukmacher:
0 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś o godzinie 16.00 w miejscowości Jablonec odbędzie się mecz ligi Czeskiej pomiędzy miejscowym Jablonec a FC Slovacko . Mecz bardzo ważny dla drużyny gospodarzy, ponieważ cały czas są oni w walce o awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to zanotowali oni na swoim stadionie: cztery wygrane i raz mecz zakończył się remisem. Stosunek bramek to 8 - 3 co daje średnią 2,2 bramki na mecz. Przejdźmy teraz do gości, ich bilans wygląda następująco: cztery remisy i jedna porażka. Stosunek bramek to 3- 5. Czyli średnio 1,6 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to strzelono w ostatnich pięciu meczach 12 bramek. Co daje średnią 2,4 bramki na mecz. Mecz bardzo trudny do obstawiania na overy. Podsumowując nie pozostaje mi nic innego jak zaryzykować i postawić w tym meczu over. Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
2018-05-25 19:00
Typ:
over 2
Kurs:
1.69
Bukmacher:
69 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś o godzinie 19,00 w Kopenhadze odbędzie się mecz ligi duńskiej (play off) pomiędzy miejscowym FC Kopenhaga a AGF. Mecz bardzo ważny dla obydwu drużyn, ponieważ cały czas są oni w walce o grę w europejskich pucharach (play off). Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to zanotowali oni na swoim stadionie: trzy mecze wygrane, jeden przegrany oraz zanotowali jeden remis. Stosunek bramek to 9 - 6 co daje średnią 3 bramek na mecz. Przejdźmy teraz do drużyny gości, ich bilans wygląda następująco: cztery wygrane i jedna porażka. Stosunek bramek to 13 - 6. Czyli średnio 3,8 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to strzelono w ostatnich pięciu meczach 11 bramek. Co daje średnią 2,2 bramki na mecz. No jak widać pomiędzy tymi drużynami pada dużo bramek. Reasumując nie mam innego wyboru jak postawić w tym meczu over. Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
2018-05-24 20:15
Typ:
over 2
Kurs:
1.82
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś o godzinie 20.15 w Silkeborg odbędzie się mecz ligi duńskiej (play off) pomiędzy miejscowym Silkeborg IF a Esbjerg fB. Mecz bardzo ważny dla obydwu drużyni, ponieważ cały czas są oni w walce o utrzymanie w lidze. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to zanotowali oni na swoim stadionie: dwa mecze wygrane, dwa przegrane oraz zanotowali jeden remis. Stosunek bramek to 12 - 13 co daje średnią 5 bramek na mecz. Przejdźmy teraz do drużyny gości, ich bilans wygląda następująco: cztery wygrane i jeden remis. Stosunek bramek to 8 - 1. Czyli średnio 1,8 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to strzelono w ostatnich pięciu meczach 14 bramek. Co daje średnią 2,8 bramki na mecz. No jak widać pomiędzy tymi drużynami pada dużo bramek. Reasumując nie mam innego wyboru jak postawić w tym meczu over. Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
2018-05-24 20:00
Typ:
over 2
Kurs:
2.17
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Dziś mecz w grupie spadkowej ligi rumuńskiej, spotkają się FC Botosani kontra ACS Poli Timisoaras. Gospodarze w ostatnich pięciu kolejkach zanotowali jedną wygraną i dwie porażki i dwa remisy. Stosunek bramek 3 strzelone i 4 stracone. Co daje średnią 1,4 bramki na mecz. Jeśli chodzi o zespół przyjezdnych to zanotowali oni w pięciu ostatnich kolejkach następujące wyniki: jeden remis i aż cztery porażki. Jeśli chodzi o stosunek bramek to wygląda on tak: 1 strzelona i 7 straconych. Co daje średnią 1,6 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze między zainteresowanymi klubami to wyglądy on następująco (pięć ostatnich spotkań): Jedna wygrana drużyny ACS Poli Timisoara, padły dwa remisy i dwa razy wygrywał zespół FC Botosani. Ilość bramek w tych meczach to 9. Średnia bramek to 1,8 bramki na mecz. Reasumując wychodzi że w tym meczu powinno paść więcej niż dwie bramki. Mój typ to over 2. PS Ale jest to bardzo ryzykowne założenie.

Autor analizy:tome11
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2021 LigaTyperów.pl